Прикольні футболки

Прикольні футболки
Всі оригінальні футболки уявити на сайті просто нереально. Занадто багато тематик і сюжетів. Причому більшість таких футболок дублюються на безлічі сайтів, немає сенсу повторювати. Простіше зробити за 15 хвилин нову, причому підкоригувати фото або напис під розмір футболки, вибрати колір футболки, яскравість написи і зображення, замовлення такої футболки за часом не відрізняється від замовлення готової футболки з каталогу.

Якщо у вас є прикольна напис або картинка для друку на футболках, або ви можете вказати місце в інтернеті де ви її знайшли, повідомте нам – вам сподобаються наші терміни і ціни. Напевно вони будуть цікавіше більшості пропозицій на ринку.

95% прикольних принтів і нанесений на футболки та одяг – це задумки наших клієнтів (написи, картинки, колажі, сцени з фільмів або мультфільмів, просто думки вголос), які при наявності придатного для друку макета, ми просто друкуємо і наносимо на футболки, якщо макет не готовий – отрисовка, підготовка макету до друку, що не набагато дорожче і довше на кілька хвилин. Але при цьому ваша прикольна футболка єдина в світі, ексклюзивний дизайн, для вас величезний вибір фасонів футболок і задоволення від того, що все було зроблено саме так як ви задумали. Ознайомитися з цінами на друк футболок ви можете ціни на друк на футболках

Прикольні футболки, вірніше деякі з макетів можна побачити на сторінці Каталог прикольних футболок.