ПРОДУКЦІЯ

Продукция

Наша современная типография работает в нескольких направлениях. Это типографские услуги и термопечать.

Типографские услуги

Печатная продукция представлена широким спектром типографской продукции, начиная от визиток, и заканчивая каталогами и плакатами.

листовки и флаера хенгеры буклеты плакаты
самокопирующиеся бланки брошюры и каталоги визитки календари

Термодрук

Термодрук здійснюємо на різних виробах. Це і традиційні чашки і тарілки, футболки, бейсболки. В роботі використовуємо так само нанесення зображень на пазли, килимки для миші, олівців, різна сувенірна продукція (брелоки, магніти, дзеркальце, портсигар і до).

Для дітей буде дуже цікавий напрямок, це пазли з улюбленими героями, чашки з особистим зображенням, футболки, дитячі слюнявчики.

Для корпоративних клієнтів рекомендуємо оформити свій стиль. В офісі будуть цікаво виглядати килимки для миші, олівців, футболки, прапорці. Для дистриб’юторів мережевих компаній є вже розроблений матеріал. Як приклад тут можна подивитися продукцію для дистриб’юторів компанії Vision International People Group. Ці ж моменти, що продають можуть використовувати і дистриб’ютори компаній Он, Оріфлейм та ін

Ваші фантазії можуть бути обмежені тільки нашими можливостями. (це наявність спеціальних виробів під термодрук). Більш докладно про цей процес можна почитати тут.

Друк на тканинах проводиться на наступні вироби. Більш докладно про підбір матеріалу, розмірів, вартості замовлення можна подивитися в розділі.

печать на тканях
футболки бейсболки банданы галстук
сумки фартук детский слюнявчик шарф
флажки

З посуду ми використовуємо чашки, тарілки, термоси і тд. Більш докладно у відповідному розділі. У наявність великий асортимент продукції. Чашки різної форми, кольорів і обсягів. Є як стандартні, так і конусоподібні, зі зміною кольору (від гарячої води)

посуда
чашки бокалы тарелки термосы

Сувеніри відразу навіть складно все перерахувати. Це і пазли, брелки, килимки для миші, фоторамки. У кожному розділі ми намагаємося докладно показати і розповісти про кожному напрямку продукції

 сувениры  
вазы копилки карандашница пазлы
дипломы коврик для мыши магниты костеры
зеркальце брелоки шкатулки портсигары
кошелек визитница фоторамка фотокамень