Послуги і ціни за розробку сайту

Послуги і ціни за розробку сайту.

створення сайту

Послуги і ціни будуть індивідуальними, так як складно щось сказати, не знаючи технічного завдання. Вартість буде складатися з декількох показників: вартість реєстрації доменного імені, оплата хостингу, наша робота, технічна підтримка. Вартість в У.Е. (Конвектор валют) написана умовно. Оплата здійснюється у валюті вашої країни.

1. Реєстрація доменного імені буде від 15 у.о. і більше а рік. Це залежить від домену, на якому ви хочете зареєструвати своє ім’я. Наприклад www.імя.com.ua варто до 15 у.о .; а www.імя.ua – 60 у.о.

2. На вартість так само впливає обраний пакет. У ньому закладена вартість хостингу і тих послуг, які він представляє.

3. Наша робота залежить від ваших вимог і кількість часу, який треба інвестувати в створенні сайту (дизайн, текст, оптимізації, ключові слова і т д.)

4. Якщо вам потрібна технічна підтримка сайту, то це також все залежить від обсягу робіт. Зміни вам необхідно вносити постійно або дуже рідко, чи є гостьова кімната, яку переписку ви ведете і ін.

Ми пропонуємо вам кілька варіантів:
Сайт тестовий. Ви хочете визначитися зі створенням сайту, подивитися функціональність системи. На вашу тех. завданням ми створимо макет і ви подивіться його в дії. Оплата тільки нашої роботи. Тут немає необхідності купувати доменне ім’я, хостинг вам надається безкоштовно (на один місяць).

При схваленні сайт можна перевести в інші пакети і підписати під нове ім’я.

Сайт візитка: кілька статичних сторінок, які надають ваш бізнес.

Сайт стартовий: розділи і підсторінки без обмежень.