Створення сайтів

WEB – Послуги (різні, створення сайтів, соціальні мережі)

Створення сайту. З чого почати.
Сайт сьогодні стає не просто модним аксесуаром, а необхідністю. Світ дуже стрімко розвивається. Тільки недавно ми не знали що таке мобільний телефон, інтернет. Тепер у нас по кілька апаратів (у мене наприклад три). Інтернет пробирається в кожну оселю, він стає дуже доступний. Що говорити, моя теща пристрастилася до інтернету (а їй вже за 75).

Ви напевно зустрічалися з такою ситуацією: що то пояснюєте своєму колезі, а він у відповідь: «Ти знаєш, я поспішаю, дай посилання, де можна подивитися в інеті». Або самі так говорили.

Як просуваються сайти.
В інтернеті мільйони сайтів. Щодня їх з’являється тисячі. Стільки ж зникає. Що треба зробити, що б вас помітили. Конкуренція в цьому інтернет світі неймовірна. Є багато способів про себе заявити. Працюють вони по різному. Бувають злети і падіння. Що ж необхідно зробити для цього ………..

Оптимізація, копірайтинг.
Основним двигуном просування сайту в пошукових системах є текст. На позицію сайту у видачі пошукової системи велике значення має правильна, грамотна оптимізація тексту. Що особливо важливо, матеріал ресурсу повинен бути унікальним, тобто написаний вами, а не скопійований на чужих ресурсах.

Як правильно підготувати свою інформацію для сайту ……….

Технічна підтримка.
Дуже багато сайтів створюється в інтернеті, але їм не судилося вийти у велике плавання. Вони красиві, все переливається і блимає. Але відвідувачів немає.

За своїм сайтом необхідно доглядати. Це два напрямки, які треба постійно тримати під контролем …………….

Особиста думка.
В інтернеті створюється безліч сайтів, але тільки невелика частина залишається на плаву. Чому ж так відбувається. Багато хто думає, що створивши свій сайт вони вже створили свій бізнес. І відбувається розчарування, обмануті надії. І опускаються руки, і більше не хочеться експериментувати.

Як уникнути такої ситуації ………….