Термодрук – технологія

Термодрук

Ідея
Технологія
Обладнання
Матеріал для друку

Cублімаціонний друк – один із ключових моментів  в сучасному рекламному бізнесі. З його допомогою можна легко і просто перенести чорно-біле і повнокольорове зображення фотографічної якості на метал, тканину, кераміку, скло, пластик, дерево, шкіру, картон та інший, спеціально підготовлений матеріал або заготовку. Поверхня матеріалу або заготівки повинна мати спеціальне сублімаційне покриття, фактично – тонкий шар поліестру, який зазвичай створюється на фабриці, що виробляє заготовки, за допомогою спеціального сублімаційного лаку.

Друк сублімації можливо тільки за синтетичними тканинами, що містять поліестр (поліестер), або по тканинах, на які нанесено тонкий шар поліестера (за допомогою лаку, спрею). Можливо також друк за спеціальною поліестерової термотрансферного плівці з подальшим приварюванням плівки термопресом до поверхні тканини.

компьютер

За технологією сублімації виготовляється величезна кількість рекламної та рекламно-сувенірної продукції. У тому числі: 

  • Офісні та дверні таблички, покажчики, шильди на обладнання – друк по металу
  • Футболки, майки, бейсболки, кепки з фотографією, малюнком, логотипом (брендований одяг) – друк по тканинах
  • Чашки, кружки, тарілки, склянки, термоси, пивні бокали з нанесенням зображення (брендований посуд) – друк по кераміці, склу, металу
  • Фамільні та фірмові герби, фотографії, ікони – друк на металі
  • Нагородні дипломи, сертифікати (дилерські), грамоти, подяки – друк на металі, кріплення на дерев’яну підкладку
  • Прапорці, вимпели, прапори, банери – друк на тканинах
  • Костери, пазли, килимки для комп’ютерних мишок, брелоки, портсигари, фотокамні і іншу різноманітну рекламно-сувенірну продукцію з фотографією, малюнком, написом, логотипом – друк на картоні, пластику, металі, камені та інших поверхнях

принтер

Секрет технології друку сублімації – в переході фарбника (чорнила) з твердого стану, минаючи рідкий, в газоподібне (такий процес називається сублімацією) під впливом температури і тиску, з подальшим забарвленням виробу. Сам виріб має бути виготовлено з поліестеру або мати спеціальне поліестеровоє покриття. При нагріванні приблизно до 162 градусів молекули сублімаційних чорнил проникають в поліестер і залишаються в ньому назавжди – зображення неможливо видалити. Тиск преса “направляє” газоподібне чорнило в прийомні молекули поліестеру заготовки.

 Вгору

 

 

Специальное оборудование.

 

оборудование для термопечати-прессДля переносу зображень використовується комп’ютер, сканер, принтер зі спеціальними сублімаційними чорнилами, спеціальний папір та спеціальне обладнання – прес. Він має різні розміри і функції залежать від поставлених завдань.

 

 Вгору

 

 

 

 

Матеріал для термодруку.

Термодрук здійснюємо на різних виробах. Це і традиційні чашки і тарілки, футболки, бейсболки. В роботі використовуємо так само нанесення зображень на пазли, килимки для миші, олівців, різна сувенірна продукція (брелоки, магніти, дзеркальце, портсигар і др).

Можливий так само друк плівкою на ваші вироби з бавовняно бумажних  тканин.