Спеціальні пропозиції

З метою популяризації бренду компанії Vision, заохочення дистриб’юторів, залучення нових клієнтів, пропонуємо скористатися послугами нашого підприємства.

Вашій увазі пропонується сувенірна продукція в стилі Вижен. Вона вже перевірена в роботі і принесла дуже хороші результати.

Для таких випадків рекомендуємо футболки, кепки, шарфи, прапорці, краватки з відмітним знаком своєї компанії. Це може бути певний логотип, малюнок, слоган і ін.

Ви створюєте свої команди, збираєтеся разом на семінарах, відпочиваєте, проводите спільні промо-акції. Для цього треба виділятися з великої кількості дистриб’юторів. Як приклад згадайте Міленіум і команду з В’єтнаму, Португалії. Вони привертали загальну увагу і викликали захоплення.
Міжнародний проект Vision, ВООЗ та інституту пітаніяПрі проведенні промо-акцій в місті футболки і кепки з вашим логотипом і слоганом. Наприклад: “Оцініть якість життя. Міжнародний проект Vision, ВООЗ та інституту харчування” плюс значок “Поліцейський здоров’я”, “Здоров’я і Довголіття”, “Я приймаю БАДи, а ти?” ………… .. Або нанести на футболку новий продукт і просто питати? “А що ви знаєте про ……..”

Просто носите футболку з фотографією Греції і написом “Моя компанія дарує мені безкоштовну поїздку до Греції. Хочеш зі мною? Подзвони 00000000000”

При проведенні VIP клубів учасникам можна вручати пам’ятні кружки з написом “Учасник VIP-клубу” Команда ………, кружка

Людина підписав контракт, йому так само можна вручити футболки, кепки, кухоль з оригінальною написом і символікою команди або компанії. Наприклад: “Я-дистриб’ютор компанії Vision” …

тарілка правильного пітаніяУ вас з’явився клієнт. Що йому треба вручити? Звичайно кухоль з малюнком нашого продукту і написом “Кращому клієнту Визион”. І само собою, вказати свій номер телефону і сайт. Як часто ми чуємо-хотів до вас зателефонувати, але не зміг знайти телефон. Довелося звернутися до іншої людини. Я думаю у вас вже з’явилося багато ідей з цього приводу. Наприклад кухоль, вазу або олівців із зображенням нового браслета і короткими характеристиками. А ви уявляєте, коли клієнт отримає тарілку, а на ній схему правильного харчування, рекомендовану інститутом харчування.

Ви хочете провести благодійну акцію. Так використовуйте цей момент. Подумайте, що можна використовувати. Подивіться матеріали і предмети, на які можна наносити малюнки. Придумайте тему і давайте творіть.кепка

А чому на підведенні підсумків не вручили кращим дистриб’юторам диплом, дуже високої якості, виконаним на металі. Він повісить його вдома і все його гості будуть питати “За що”. Або вручити ту ж футболку і кепки і він із задоволенням піде з командою на холодні контакти або соц опитування.

День народження вашого спонсора. Ви сам знаєте, що можна написати на футболці, чашці або тарілці.

Як презент, після рандеву ви можете дати запрошеному магніт з вашим телефоном і цікавим висловлюванням.

дитячий слинявчик
Так просто свого знайомого можна подарувати кепку, його дитині слюнявчик і зображенням Лайфпак Юніор (і звичайно з вашим телефоном).

Знаки і сертифікати. “Вибір Відмінного Здоров’я” Їх присутність на чашці викличе у ваших гостей багато питань. Ось вам і є про що поговорити.

Реклама свого Інтернет магазину. “Магазин здорової продукції”., “Здоров’я від рослин”., “Здоров’я від природи”.

А можна трошки і покуражитися.

– “Клуб любителів детокс”, “Група схудни-ка” …………………………….
– Спонсор завжди правий. Своє фото або спонсора
– Дистриб’ютор – птах горда, поки не пнешь – не полетить. Можна подарувати дистриб’ютору
– Спонсор дістається тому, хто його дістає … І фотографія спонсора
– Щоб заробити собі на життя, потрібно працювати. Щоб розбагатіти – потрібно придумати щось інше.
– Теорія – це коли ви знаєте все, але нічого не працює. Практика – це коли все працює, але ніхто не знає чому. Ми поєднуємо теорію і практику – нічого не працює і ніхто не знає чому! Вказати свій телефон
– Спонсор завжди повинен ставитися до дистриб’юторів як до самого себе, щоб зі спокійною совістю лаяти їх за свої помилки.
– Потрібні молоді, ініціативні люди. Оплата висока. Чи не робота!

– Vision – Тільки краще, тільки з Європи!.,
– Vision – Здоров’я від природи. Для всіх і для кожного.
– Vision – Мрії стають реальністю!
– Мені платять за те, що я розмовляю з людьми. І малюнок маркетинг плану
– Бізнес, який змінює долі. Команда Money Maker. І значок команди
– Ви самі є джерелом вашого успіху або вашої невдачі

Дистриб’ютор – птах горда, поки не пнешь – не полетить

– Людям байдуже, як багато ви знаєте, поки вони не дізнаються, що вони вам не байдужі
– Людина є те, у що він вірить.
– Я краще буду заробляти один відсоток в результаті зусиль 100 чоловік, ніж 100% в результаті своїх власних зусиль.
– Навчання світло, а невчення-вдосвіта й на роботу
– Мало знати, треба і застосовувати. Мало хотіти, треба і робити. І.В. Гете
– Імунітет-це наш пропуск в світ живих
– Так