QR-код

Що таке QR-код?

Ймовірно, Ви часто бачили ось такий квадратик коду. Зараз вони зустрічаються все частіше і частіше – в рекламі, на веб-сторінках, в описі туристичних об’єктів … Так що ж це за кодовий квадратик? Називається це QR-код (QR = Quick Response = Швидкий Відгук)

Придуманий японцями в 1994 році на заміну звичайному штрих-коду, можливості якого не могли вже відповідати сучасним вимогам.

QR-код відрізняється від штрих-коду тим, що:

– містить великий обсяг цифрової і текстової інформації на будь-якій мові;
– розмір друку може бути дуже невеликим;
– у нього висока швидкість розпізнавання;
– зчитується в будь-якому напрямку.

Такі можливості дозволяють вносити в один маленький квадрат коду різноманітну інформацію – посилання на веб-сторінки, контактну інформацію, описи туристичних об’єктів на різних мовах, зашіфроваванние любовні послання 🙂 і багато-багато іншого.

Після того як QR-код став дуже популярний в Японії, він почав переможний хід по світу, прийшов до Європи, США та інші країни. Тепер QR-код завойовує Україну, сьогодні Ви вже зустрічаєте його практично скрізь. Наприклад, у Львові напередодні ЄВРО-2012 були розміщені QR-коди на 80-ти туристичних об’єктах з описами на різних мовах.

Само собою, що наша друкарня не може стояти осторонь від такого захоплюючого процесу як QR-кодифікація всієї країни!

Навіщо QR-код на візитках?

На наш погляд, QR-коду на візитках саме місце! За допомогою цього коду, розміщеного в будь-якому місці візитної картки – на обороті або разом з текстовою інформацією, можна моментально внести всі дані візитної картки в записну книжку Вашого телефону.

Погодьтеся, завжди ліниво Кнопа в телефон Ім’я Прізвище По батькові, кілька телефонів Вашого візаві. А якщо треба внести ще й e-mail, кілька телефонів (робочий, домашній, мобільний), безпомилково записати довгу посилання на веб-сайт або профіль у соціальній мережі, тоді це завдання стає надзвичайно складною, довгою і неприємною. А якщо уявити собі, що таких візиток Вам дають відразу багато, наприклад, на виставці або на конференції … легше повіситися! хмуриться

Але якщо ж на візитці розташований сірий квадратик QR-коду, то безпомилково внести всі ці дані в записну книжку телефону або планшета стає справою однієї секунди.
Як на відео: ПІК – і готово! Чи не правда, це фантастика ?!

QR-код + www.PrintStudio.biz = тепер доступно всім!

Прінтстудія дає Вам можливість створити і розмістити QR-код на візитці або інших документах або матеріалах абсолютно безкоштовно. Ви можете вставити його в будь-якому місці Вашого макета.

Як вважати QR-код?

Для зчитування QR-коду не потрібні спеціальні сканери. Код зчитується будь-яким мобільним телефоном, аби в ньому була камера і встановлена ​​спеціальна програма. Причому телефон не обов’язково повинен бути смартфоном, сьогодні є безліч мультиплатформових програм працюють на будь-яких, навіть старих телефонах. Програми для читання QR-коду в основному безкоштовні.

Ось неповний список доступних програм для різних платформ мобільних телефонів і смартфонів:

– Android: Google Goggles, QuickMark, Barcode Scanner, Barcode2file, QR Droid, NeoReader, ixMAT Scanner, 2D-код, Elinext UPC, I-Nigma, QR Droid; (Ми рекомендуємо Barcode Scanner – він відразу вносить зіскановані контактні дані в записну книжку телефону);
– Apple iOS: QR Reader for iPhone, Bakodo – Barcode Scanner and QR Bar Code Reader, AT & T Code Scanner, Elinext UPC, Ценометр; (Ми рекомендуємо Red Laser – він відразу вносить зіскановані контактні дані в записну книжку телефону);
– Bada: BeeTagg, Quick QR Reader;
– Java: Kaywa reader, I-Nigma, UpCode;
– Maemo: mbarcode;
– Symbian OS: QuickMark, Kaywa reader, Nokia barcode reader, I-Nigma, UpCode, NeoReader, BeeTag;
– Windows Mobile: QuickMark, I-Nigma;
– Windows Phone 7: вбудовано в пошук (Оновлення Mango);
– BlackBerry OS: вбудовано в App World (магазин додатків).

QR-код – це QRуто!

Пройшли часи, коли QR-код на візитках розміщували тільки гіки (люди, безмірно захоплені високими технологіями), сьогодні це правило хорошого тону – турбота про Ваш клієнта, ділового партнера, економія його дорогоцінного часу. Однак в житті завжди є місце творчості, і навіть такий “сухий” графічний елемент як QR-код може виглядати дуже стильно і привабливо. Звертайтеся до наших дизайнерів – вони зроблять Ваш QR-код (логотип нового часу) кольоровим і яскравим!