КЛІЕНТУ

Друкована продукція

Завдяки сучасному виробництву наша друкарня завжди рада Вам запропонувати різноманітні поліграфічні послуги: друк брошур, каталогів, плакатів, листівок, рекламних буклетів, самокопирующихся і фірмових бланків, запрошень, новорічних листівок, візиток, етикеток, квартальних і кишенькових календарів, друкарську обробку поліграфічної продукції (біговку , склейку, ламінування, брошурування металевими або пластиковими пружинами, термобіндер).

Вимоги до макетів
Готовий макет – це файл, повністю підготовлений до друку, не вимагає внесення змін до змісту, а також небудь додрукарської підготовки.

Формати: TIFF, PSD, PDF, EPS.

Колірна модель: CMYK

Дозвіл файлу повинна бути не менше 300 dpi.

При збереженні растрового макета використовувати Uncompressed і злити всі шари в один або контролювати на створеному превью наявність всіх ваших шарів.

Всі шрифти повинні бути растрированного або переведені в криві.

Картинки не прілінковани (link), а впроваджені (place) в файл. У макеті не повинно бути білих оверпрінтов. Складні спецефекти (тіні, лінзи, powerclip, прозорості, і пр.) – повинні бути конвертовані в растрове зображення; Максимальна щільність чорного на плашках – 190% (С-30, M-30, Y-30, K-100) Шрифти чорного кольору ТІЛЬКИ ОДНИМ ЧОРНИМ (С-0, M-0, Y-0, K-100) Макет не повинен містити міток обрізу, рамок і будь-яких інших не друкованих об’єктів.

Розмір макета Макет повинен бути зроблений з припуском по 1 мм з кожної сторони. Значуща інформація повинна розташовуватися не ближче 4 мм до краю макету, з урахуванням припуску. Всі елементи навиліт, (фото або фоновий малюнок), повинні займати всю площу макета.

Увага! НЕ приймаються претензії до результатів виконання замовлення, якщо макет замовника містить помилки правопису. У разі виявлення помилок при перевірці зазначених вище параметрів оригінал-макет буде повернутий на доопрацювання замовнику, що може призвести до зриву термінів здачі тиражу. У разі невідповідності оригінал макету іншим технічним вимогам, відповідальність за якість друку тиражу лежить на Замовника.

Термопродукція

Вимоги до фото / малюнку, написи на футболці: фотографії надсилайте в форматі. Jpg,. Gif,. Tiff,. Psd з дозволом 300dpi. Зображення або фотографія для друку на футболці повинні бути ДУЖЕ гарної якості з високою роздільною здатністю. Також приймаємо макети в corel draw.

Увага! Фотографії, завантажені з інтернету не підходять! Якщо Ви користуєтеся сканером – скануйте фотографію з роздільною здатністю 300-600dpi, якщо цифровим фотоапаратом – фотографія повинна бути не менше 1000х800 крапок. Тільки в цьому випадку ми гарантуємо якісне нанесення фото на футболки.

Наші документи